Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Офіційний дилерський центр ŠKODA розпорядженні всі необхідні умови для проведення професійного ремонту та фарбування кузова Вашого автомобіля. Застосування технологій, розроблених Виробником, а також, використання оригінальних кузовних деталей ŠKODA дозволяє забезпечити не тільки безпеку пересування, а й збереження вартісних характеристик Вашого автомобіля.

Капоти

Капот автомобіля повинен відповідати ряду важливих вимог: забезпечення безпеки при фронтальному зіткненні, міцність і довговічність, а також його аеродинамічні характеристики. Капоти сучасних моделей ŠKODA виготовляються з високоякісної листової сталі з відповідною товщиною матеріалу і високою якістю обробки поверхні.

ВІТРОВЕ СКЛО

Автомобільне вітрове скло виготовляється з двох скляних пластин і проміжного шару з поливинилбутираля (ПВБ плівка). Ця технологія дозволяє створювати так зване багатошарове або безпечне скло, яке значно знижує ймовірність травмування фрагментами скла в разі ДТП. Іншими словами, цей компонент забезпечує підвищений рівень безпеки при ДТП, в разі актів вандалізму, при спробі пограбування тощо.

Бампер

Використання оригінальних бамперів ŠKODA дозволяє забезпечити найвищий рівень безпеки для Вас і Ваших пасажирів, зберігши при цьому аеродинамічні властивості Вашого автомобіля.

ЛАКОФАРБОВЕ ПОКРИТТЯ

У співпраці з провідними виробниками лакофарбового покриття дилерські підприємства ŠKODA пропонують Вам професійний кузовний ремонт Вашого автомобіля. Використання якісних матеріалів, а також застосування вивірених технологій ремонту, фарбування і сушіння дозволяють виконати кузовні роботи з високим рівнем якості.

Запишіться на СЕРВІС

Ви можете записатися на технічне обслуговування або кузовний ремонт, а також звернутися до нас з будь-якого вас питання.

Номер в форматі 380ХХХХХХХХХ або 0ХХХХХХХХХ

Наприклад: 1HGBH41JXMN109186

Наприклад: Golf

Наприклад: 2012