Оригінальні деталі

Оригінальні деталі

При виробництві оригінальних деталей ŠKODA ми пред'являємо такі ж високі вимоги до якості, надійності і безпеки, як і при виробництві нових автомобілів. Багато деталей розробляються паралельно з проектуванням нового автомобіля, що забезпечує легкий і швидкий процес їх установки. Асортимент оригінальних деталей ŠKODA включає в себе витратні матеріали, кузовні деталі, оригінальні мастильні матеріали і т.д. Гарантійний термін на оригінальні деталі становить два роки без обмеження пробігу. Оригінальні деталі ŠKODA доступні на ринку протягом 10 років після закінчення виробництва моделі автомобіля. Вам не доведеться турбуватися про те, чи знайдеться у нас оригінальна деталь для Вашого автомобіля.

Гальмівна система

Для всіх наших гальмівних колодок і дисків ми ретельно підбираємо матеріали, використовуємо передові технологічні процеси і проводимо серію комплексних випробувань. Адже мова йде не просто про запобігання пошкодження автомобіля, а, що більш важливо, про збереження людських життів.

Aмортизатори

Амортизатори істотно впливають на керованість автомобіля, довжину гальмівного шляху, знос шин і навантаження на компоненти кузова і ходової частини. Їх продумана конструкція, висока якість і оптимальні робочі характеристики забезпечують відмінну керованість, як на сухому, так і на мокрому дорожньому покритті. Крім того, вони сприяють підвищенню комфорту водія і пасажирів, особливо при проходженні поворотів.

Акумуляторні батареї

Всі оригінальні батареї ŠKODA відрізняються тривалим терміном служби, дуже низьким коефіцієнтом саморазряда, мають поліпшені зарядними властивостями і витримують велике число циклів зарядки-розрядки. Кількість таких циклів у акумуляторної батареї ŠKODA в три рази більше, ніж у звичайної батареї.

Щітки склоочисника

Щітки склоочисника Aero - передове технологічне рішення, що володіє рядом функціональних переваг: відмінну якість очищення по всій довжині щітки завдяки рівномірному розподілу притискного зусилля, ефективна робота навіть на високій швидкості руху за рахунок аеродинамічний оптимізованої конструкції, мінімальний шум за рахунок невеликої площі наскрізних отворів, менша схильність обмерзання завдяки відсутності важелів, шарнірів.

ОРИГІНАЛЬНА МАСЛО

Оригінальні моторні масла ŠKODA розроблені спеціально для двигуна вашого автомобіля. Вони забезпечують максимальну продуктивність при низькій витраті палива.

ПЕРЕВІРКА ДІЙСНОСТІ ОРИГІНАЛЬНИХ ДЕТАЛЕЙ

Volkswagen Group оголошує про запуск програми маркування оригінальних товарів для перевірки їх достовірності. З осені 2018 року на упаковках оригінальних товарів для технічного обслуговування автомобіля, які часто стають об'єктом підробки, розміщується спеціальний двошаровий стікер з символом програми перевірки автентичності Tested.Genuine. Тепер перевірити справжність товару стало ще простіше! Щоб переконатися в достовірності придбаної деталі, використовуйте спеціальну наклейку Tested.Genuine з унікальним кодом, якій маркується більшість коробок з запасними частинами ŠKODA. Щоб зробити перевірку.

Запишіться на СЕРВІС

Ви можете записатися на технічне обслуговування або кузовний ремонт, а також звернутися до нас з будь-якого вас питання.

Номер в форматі 380ХХХХХХХХХ або 0ХХХХХХХХХ

Наприклад: 1HGBH41JXMN109186

Наприклад: Golf

Наприклад: 2012