Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

З метою підтримки автомобіля в чудовому технічному стані і збереження гарантійних зобов'язань в повному обсязі кожному автомобілю ŠKODA необхідно регулярно проходити регламентне технічне обслуговування. Регулярне проходження регламентного технічного обслуговування відповідно до вимог Виробника є запорукою довгого і безвідмовної роботи основних вузлів автомобіля. Для всіх автомобілів ŠKODA, що експлуатуються на території України, встановлено фіксований міжсервісний інтервал для планового технічного обслуговування, що відповідає 15 000 км або одного року (в залежності від того, що настане раніше).

ŠKODA SERVICE PLUS

Для власників ŠKODA, готових зробити для свого автомобіля трохи більше, ніж передбачено ЄРТО (єдиний регламент технічного обслуговування), розроблений пакет послуг ŠKODA Service Plus. Пакет послуг ŠKODA Service Plus дозволяє отримати додаткову впевненість і комфорт при експлуатації автомобіля. Подробиці у офіційного дилера ŠKODA.

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА

Сучасне обладнання та інструменти

Всі дилери ŠKODA і сервісні центри ŠKODA оснащені повним переліком необхідного діагностичного обладнання та спеціального інструменту відповідно до вимог Виробника

Висококваліфіковані Фахівці

Персонал дилерів ŠKODA і сервісних центрів ŠKODA володіє всіма необхідними навичками і знаннями, а його кваліфікація підтверджена сертифікатом ŠKODA AUTO.

Обслуговування відповідно до рекомендацій виробника

Всі дилери ŠKODA і сервісні центри ŠKODA працюють відповідно до технології і за нормативами Виробника

Оригінальні деталі і рекомендовані матеріали

Оригінальні запчастини ŠKODA ідентичні використовуваним при зборі автомобіля, мають максимальну надійність і довгий термін служби. Високоякісні матеріали і технології гарантують безпечне та комфортне водіння.

Гарантія на замінені деталі і виконані роботи

На оригінальні деталі і аксесуари, придбані у офіційного дилера, надається 2-х річна гарантія без обмеження пробігу з моменту покупки деталі або її установки на офіційному сервісі.

Запишіться на СЕРВІС

Ви можете записатися на технічне обслуговування або кузовний ремонт, а також звернутися до нас з будь-якого вас питання.

Номер в форматі 380ХХХХХХХХХ або 0ХХХХХХХХХ

Наприклад: 1HGBH41JXMN109186

Наприклад: Golf

Наприклад: 2012